O kancelarii

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Usług Księgowych powstała w 1995 roku. Jej założycielem i pomysłodawcą jest Magdalena Madej, Doradca Podatkowy wpisany na listę Doradców Podatkowych Ministerstwa Finansów pod numerem 05414.

Misją Kancelarii jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa w zakresie podatków i księgowości przy jednoczesnym stosowaniu dopuszczalnej prawnie optymalizacji podatkowej. Dokładamy wszelkich starań aby kompleksowo zrozumieć potrzeby i na bieżąco rozwiązywać problemy każdego Klienta indywidualnie.

Specjalizujemy się w obsłudze spółek z kapitałem zagranicznym i posiadamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z zagranicznymi centralami spółek oraz w sporządzaniu  wszelkich raportów finansowo – księgowych.

Jesteśmy przekonani, że najwyższej jakości usługę mogą zapewnić Państwu tylko profesjonaliści, dlatego nasz zespół składa się z ambitnych i zdolnych ludzi, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Pracownicy Kancelarii posługują się fachowym językiem angielskim, znają międzynarodowe standardy raportowania korporacyjnego oraz posiadają długoletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach.

Do grona naszych klientów należą spółki prawa handlowego, w tym spółki z kapitałem zagranicznym, spółki cywilne, fundacje i stowarzyszenia oraz jednoosobowe przedsiębiorstwa osób fizycznych.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, obejmujące czynności doradztwa podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Pracujemy na niezawodnym sprzęcie komputerowym w oparciu o profesjonalne, licencjonowane oprogramowanie Comarch ERP Optima oraz Sage Symfonia.

W zależności od potrzeb Klienta, możemy zdalnie świadczyć nasze usługi w oparciu o oprogramowanie udostępnione nam przez Klienta w formie zdalnego pulpitu (RDS) takie jak: SAP FI, Cognos oraz SAP Business One. Posiadamy uprawnienia Gold User w zakresie Sap Business One.